Склад кафедри

Паламарчук Петро Васильович

Паламарчук Петро Васильович

К.т.н., старший викладач Паламарчук Петро Васильович (за сумісництвом)

Паламарчук Петро Васильович народився 01.07.1968 р. в с. Ягольниця Чортківського району. В 1987 році закінчив (з відзнакою) Бережанський технікум механізації та електрифікації с/г.
1987-1989 – проходив військову службу в погранвійськах.
В 1996 р. закінчив національний аграрний університет (зараз НУБіП) за спеціальністю електрифікація і автоматизація с/г., а в 2004 ТДТУ ім. І. Пулюя за спеціальністю комп’ютерно-інтегровані технологічні процеси і виробництва
В 2010 р. закінчив аспірантуру при ТНТУ ім. І Пулюя, та захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидат технічних наук. З 2011 р. асистент, а з 2016 старший викладач (за сумісництвом) кафедри технічної механіки та сільськогосподарських машин. Завідуючий науково-дослідною лабораторією «Навчально-науково-виробничого центру випробування функціонально-технічних засобів виробництва та взаємодії з науково-промисловими комплексами».
Наукова робота доцента Паламарчука П.В. направлена на розробку методик та засобів дослідження динаміки навантажень конструктивних елементів сільськогосподарських машин.
Має більше 20 науково-методичних публікацій та патентів.

Bookmark the permalink.