Зв’язок з виробництвом

“АГРОСЕМ” професійно рятує студентів від пар!

В рамках стратегії дуальної підготовки здобувачів вищої освіти у Тернопільській філії ТОВ «Агросем» фахівцями компанії було проведено лекцію на тему «Системи та технології для точного землеробства» для студенів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя спеціальності 208 Агроінженерія 2-4 курсів. Провідний спеціаліст відділу інновацій Ярослав Господарський  знає усе про системи та технології для точного землеробства, які зараз широко використовуються господарствами. Зокрема, розповідали про обладнання John Deere та широкі можливості його додатків, які вже заощаджують час та кошти аграріям!

Час пролетів дуже швидко, за який студенти отримали максимум цікавої та практичної інформації.

 

 

Підприємство Case III Agriculture!

В рамках стратегії дуальної підготовки здобувачів вищої освіти студенти спеціальності 208 Агроінженерія відвідали підприємство Case III Agriculture, де ознайомились із зразками сучасної сільськогосподарської техніки.

 

Практичні заняття в ТОВ «Агросем»!

Продовжуючи удосконалювати свою практичну підготовку у виробничих умовах, студенти 4-го курсу спеціальності 208 «Агроінженерія» Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя планово відвідали Тернопільську філію ТОВ «Агросем».

Тут, у розрізі практичних занять з дисципліни «Енергетичні засоби сільськогосподарського виробництва», під керівництвом провідних спеціалістів «Агросем», здобувачі освіти мали можливість ознайомитись з сучасними зразками енергетичних засобів фірми John Deere.


Студенти спостерігали як проходять процеси планового технічного обслуговування та проведення ремонту окремих вузлів тракторів John Deere, брали участь в обговоренні щодо раціональних підходів виконання окремих операцій. Фахівці-практики вказали на основні помилки при експлуатації такої техніки, що зменшує ресурс її роботи та призводить до непланових ремонтів.

Таким чином здобувачі освіти та викладачі університету мають можливість бути в тренді новинок енергетичних засобів та інших сільськогосподарських машин, за що велика вдячність керівництву та фахівцям ТОВ «Агросем».


 

Досвідом діляться професіонали!

Розвиваючи плідну співпрацю з компанією «ЛЕМКЕН-УКРАЇНА» та за сприяння її регіонального менеджера Олександра Олексюка, на кафедрі технічної механіки та сільськогосподарських машин Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя одна із аудиторій оновилася новими стендами. Здобувачі освіти спеціальності «Агроінженерія» мають змогу знайомитися з новими зразками техніки та її основними технологічними регулюваннями за цими ілюстрованими плакатами та не тільки…

Сьогодні у нас відбулася чергова зустріч Олександра Олексюка зі здобувачами освіти, гарантом освітньої програми «Агроінженерія» та викладачами кафедри. Представник компанії прочитав лекцію на тему: «Основні тенденції розвитку ґрунтообробних технологій та техніки». Цікава та актуальна тема викликала значний  інтерес у здобувачів освіти, які жваво долучалися до дискусії. Завдяки таким зустрічам проходить постійний обмін інформацією щодо новинок технологій та техніки, учасники діляться досвідом ефективного експлуатування і т.д.

Кафедра висловлює щиру вдячність практику-професіоналу Олександру Олексюку за його сприяння у підвищенні якості провадження освітнього процесу при підготовці фахівців-агроінженерів. Спільними зусиллями – до великої мети!

 

 

Практичні заняття у виробничих умовах!

Студенти освітньо-професійної програми Агроінженерія розвивають свої практичні навички у виробничих умовах. Вивчивши тему «Будова двигунів внутрішнього згоряння» з дисципліни «Енергетичні засоби сільськогосподарського виробництва», здобувачі освіти практикуються на виробничій базі компанії ЛАН.

Тісний зв’язок між кафедрою технічної механіки та сільськогосподарських машин ТНТУ і фахівцями компанії ЛАН дозволяє оперативно обмінюватися інформацією.

Наприклад, на ремонт поступив трактор CLAAS серії AXION 900 і студенти вже практикуються щодо особливостей будови дизельних двигунів таких енергетичних засобів. Заняття проводять фахівці-виробничники спільно з викладачами університету.

Разом з тим, на майданчику компанії новий зернозбиральний комбайн CLAAS LEXION 8000/7000, який став об’єктом ознайомлення з особливостями конструкції.

Таким чином є можливість здобувачам освіти та викладачам університету бути завжди в тренді новинок сільськогосподарської техніки. Велика вдячність компанії ЛАН за таку підтримку та сприяння.

 

 

Лекційні заняття від провідних фахівців!

В рамках стратегії дуальної підготовки здобувачів вищої освіти студенти спеціальності 208 Агроінженерія відвідали компанію ЛАН.

Головний інженер компанії Микола Василинич прочитав лекцію «Особливості конструкції та експлуатації сільськогосподарської техніки від компанії Claas».

На базі ремонтного відділення компанії, студенти мали можливість ознайомитись із технологією ремонту двигуна трактора Claas Axion.

 

Comments are closed.