Бази практики

Проведення практик

Наші студенти проходять практики відповідно до навчальних планів на провідних підприємствах України та Європи. Закордоні практики здійснюються при реалізації існуючих “Програм обміну”. Бази практики на вітчизняних підприємствах:

-Тернопільська філія державної установи «Інститут охорони ґрунтів України»

Нещодавно налагоджено співпрацю з Тернопільською філією державної установи «Інституту охорони ґрунтів України». Державна установа стала черговим місцем проходження практики для студентів спеціальності 208 Агроінженерія.

Відповідно до графіку навчального процесу студенти пририбули до місця проходження практики. Директор Брощак Іван Станіславович та  фахівці лабораторій познайомили студентів з окремими робочими місцями, специфікою робіт, які там будуть виконуватися.

Отримавши відповідні інструктажі з техніки безпеки та настанови, майбутні агроінженери набувають практичних навичок, виконуючи задачі безпосередньо в польових умовах.

На світлинах нижче студенти 2-го курсу групи МГ-21 відбирають зразки ґрунту на заданих площах господарств-замовників. В лабораторіях Тернопільської філії державної установи «Інституту охорони ґрунтів України» буде виконано аналіз грунту та отримано характерні показники, надано відповідні рекомендації.

Виконуючи процедуру забору зразків ґрунту та проведення його аналізу спільно з фахівцями державної установи, дозволяє студентам поглибити свої теоретичні знання та набути практичних навичок.

Така співпраця направлена на підвищення якості навчального процесу при підготовці фахівців спеціальності 208 Агроінженерія в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.

 

-ТОВ  “Агросем

Фоторепортаж – робочими місцями практики:

 

 

-ТОВ “Компанія ЛАН”

Фоторепортаж – робочими місцями практики:

 

 

-Приватна сільськогосподарська агрофірма “Нічлава”

Фоторепортаж – робочими місцями практики:

 

 

- ТДВ Львівагромашпроект

Фоторепортаж – робочими місцями практики:

 

Comments are closed.